Module 5 personen - Résidence Lichtenvoorde
- Home
- Zoek & Boek
- Résidence Lichtenvoorde
- Module 5 personen - Résidence Lichtenvoorde
De ligging van het park en de verzorging, het zag er allemaal heel netjes uit, de tuintjes en groen erg mooi bij gehouden! De chalet ook mooi ruim. Wij hebben genoten! Wat we wel als tip mee willen: geven, de speeltuin voor de kinderen ligt langs de oprit van het park, misschien veilig om dit af te scheiden van de weg. Ook voor in de accemodatie het stapelbed voor kinderen, is best hoog, misschien verstandig om bedhekjes in de accemodatie te zettten voor het er uit vallen.
Oktober 2022 - #NAAM?
Zeer gastvrij in het restaurant .
Oktober 2022 - Ria D.
Veel lichtinval voor voor_ en najaar erg prettig. Voor de zomerperiode echt teveel (veel te warm)
Oktober 2022 - Gosling S.
Geen recensie achtergelaten
Oktober 2022 - Heinz U.
De ontvangst was zeer vriendelijk. Positief was de streek De Achterhoek. Wat een schoonheid. Dat maakte het ongezellige verblijf in het chalet goed. Ook het restaurant was prima.
September 2022 - P. T.
Geen recensie achtergelaten
Oktober 2022 - Henny K.
Geen recensie achtergelaten
Oktober 2022 - Dirk B.
Geen recensie achtergelaten
Oktober 2022 - karin v.
Een oud medewerkster bracht mijn man (Alzheimer) naar het park, nadat hij verdwaald was. We hadden wel telefonisch contact Later maakte iemand nog een praatje met onsFijn dus.
September 2022 - Mia W.
Geen recensie achtergelaten
September 2022 - M.A B.
receptie
September 2022 - Wim T.
Zoals we gewend waren. Fijn waren de horren in de ramen.
September 2022 - Fam. M.
de attentie die je bij aankomst kreeg, was een blijde verassing. de medewerkers waren allemaal heel vriendelijk. erg genoten!
Augustus 2022 - Alie L.
Heel vriendelijk bij de balie de dames
November 2021 - Henk K.
Vriendelijk personeel, zowel bij de receptie als het restaurant.
November 2021 - J.A. S.