Rennen, snuffelen, relaxen: zo leuk zijn Bospark Ede en de omgeving voor honden
-
#Bospark Ede
-
#Vakantie met hond
gisteren
-Leestijd : 1 Minuut
Op vakantie met uw hond? Dan wilt u natuurlijk een plek waar hij écht kan genieten. Bospark Ede is zo’n plek, en in deze blog vertelt Hondenopvakantie.nl waarom.
“Alles wat u nodig heeft voor een perfecte vakantie met uw hond is hier aanwezig.”
Bospark Ede bevindt zich echt in het hart van het bos: vanaf de provinciale weg leidt een lange weg over het spoor, direct het bos in. Zodra u aankomt, wordt u omringd door de natuur en bent u meteen in een groene omgeving. Alles wat u nodig heeft voor een perfecte vakantie met uw hond is hier aanwezig.

De vakantiehuizen op Bospark Ede
Het vakantiepark biedt een verscheidenheid aan accommodaties, elk met een uniek uiterlijk en verschillende niveaus van luxe. U kunt kiezen voor een standaard comfortwoning, uitgerust met alle basisfaciliteiten zoals een vaatwasser, een koffiezetapparaat en een oven/magnetron. Daarnaast is er ook de optie voor een luxere variant met een hottub en/of een sauna.
Ons hondvriendelijke vakantiehuis
Wij verbleven in een Module voor 4 personen met omheinde tuin. Het huisje was geheel omheind met een stalen hekwerk zoals te zien is op de foto’s. De omheining had een hoogte van ongeveer 1 meter. Een hond van gemiddelde hoogte gaat daar niet overheen, al zijn er natuurlijk altijd uitzonderingen. Ook kleinere honden kunnen er niet uit. De tuin voelde ruim aan met een stukje grasveld en een terras. Ook was er de mogelijkheid om te barbecueën, maar daar was het weer helaas niet naar.
Binnen in het huisje was alles schoon en de bedden waren al opgemaakt en lagen ook lekker, dus daarover niets te klagen. Ook de douche was modern uitgerust met een regendouche en we hadden ook een televisie op de slaapkamer. De keuken was ook voldoende ingericht met genoeg kookgerei, al hebben we eigenlijk niet gekookt tijdens ons verblijf.
De omheiningen
We hebben op het vakantiepark alle typen omheiningen bekeken. Deze kunnen verschillen: de meeste huisjes hebben een stalen hekwerk van ongeveer een meter, maar er zijn ook huisjes met een houten hekwerk. Dit komt omdat de huiseigenaren op het park zelf het type omheining kunnen kiezen.
Het vakantiepark
Bospark Ede bestaat natuurlijk voornamelijk voor het grootste deel uit vakantiehuizen, maar er is ook een volwaardige faciliteiten zoals een restaurant met een uitgebreide kaart en ook is er een snackbar die altijd open is. Het restaurant is beperkt open, maar wel op de belangrijkste dagen. Het park beschikt ook over een buitenzwembad, een voetbalveldje en diverse (indoor) speelplaatsen, dus ook voor de kleintjes is er voldoende te doen om zich te vermaken. Er is geen supermarkt aanwezig, maar wel een automaat met nuttige producten. Op 10 minuten rijden kunt u in Ede voldoende supermarkten vinden.
Het Edese bos
Wanneer u aan de voorzijde het vakantiepark uitloopt, komt u direct terecht bij het Edese bos en hier mag uw hond loslopen. Wel onder uw toezicht, uiteraard zoals op het bord staat vermeld. Buiten het bos dient uw hond natuurlijk aan de lijn te zijn. Het Edese bos is wat betreft oppervlakte heel groot en er zijn ook verschillende delen.
Ook op vakantie met uw hond(en) op de Veluwe? Boek dan een vakantiehuis op Bospark Ede of een van onze andere vakantieparken. U zult gegarandeerd terugkeren met de mooiste herinneringen. Ook uw hond heeft namelijk genoten van een fijne vakantie midden in de natuur!